Gokadvertenties aanwezig. Opt-out voor deze site als je deze niet wilt zien: klik hier

Wedden op de La Liga 2024: De Spaanse La Liga kampioenschappen

La Liga, een uitzonderlijke voetbalcompetitie die door Internationale voetbalfans jaarlijks wordt gevolgd. Het is een van de beste voetbalevenementen die zijn weergave niet kent. De bekendste voetbalsterren zullen tijdens deze series de groene grasmat betreden en flamboyant voetbalwerk laten zien. Nederlandse voetbalfanaten zijn trouwens ook erg op de hoogte van dit terugkerend evenement. Jaarlijks bezoeken talloze Nederlandse spelers namelijk legale bookmakers om te kunnen wedden op de La Liga. Sterker nog, er reizen hordes spelers af naar het Spaanse land om daar alle voetbalwedstrijden bij te wonen.

La Liga in een historisch jasje

La Liga was vroeger de eerste opgerichte voetbal league van Spanje. Het was in het jaar 1929 dat het eerste voetbalseizoen van start ging en in juni eindigde. In dat jaar bestond de league maar uit tien verschillende teams. Nu is dat aantal drastisch toegenomen, want het blijkt dat er maar liefst 20 verschillende clubs strijden om de La Liga titel.

Als we de boeken er op na moeten slaan, dan komen we ter ontdekking dat de ranglijst vaak door dezelfde clubs worden gedomineerd. We kunnen bijvoorbeeld te kennen geven dat Real Madrid maar liefst 35 titels op zijn naam heeft staan. Op de voet gevolgd door Barcelona en Atlético Madrid. Dit wil niet zeggen dat de andere voetbalploegen er niet toe doen. Zeer zeker niet, want je zult maar fan zijn van Valencia of Real Sociedad. Beiden top voetbalteams die jaarlijks hun beste voetbalbeen voorzetten.

Historische feiten voor het wedden op de La Liga

Dagelijks bieden verschillende Nederlandse bookmakers diverse sportweddenschappen aan. Via deze sportevenementen kun je ook wedden op de La Liga. Het blijkt ook dat historische feiten en informatie van cruciaal belang kunnen zijn, als je wilt wedden op de La Liga.

Stel je maar eens de vraag: ‘wie heeft historisch gezien de meeste doelpunten tijdens een seizoen gescoord’? Voor een leek zal dit antwoord moeten uitblijven, maar een beetje voetbalfan zal uit volle borst zeggen dat dit Lionel Messi is. Daarnaast is Cristiano Ronaldo ook geen voetballer die onbenoemd mag achterblijven. Hij heeft namelijk 311 doelpunten voor Real Madrid gescoord. Natuurlijk niet in één competitie, maar eerder binnen 292 vertoningen op het voetbalveld.

Al deze relevante informatie kan doorslaggevend werken als je gaat wedden op de La Liga. Laten we eens kijken welke toonaangevende bookmakers de La Liga weddenschappen vertegenwoordigen en waar jij als speler gebruik van kan maken.

De rangschikking van de La Liga

Nu dat de winterstop in volle vaart treed of beter gezegd het WK in Qatar, zal de La Liga voor een bepaalde tijd still worden gelegd. Desalniettemin hebben we een tussentijdse puntenlijst samengesteld, die wellicht hulp kan bieden bij het wedden op de La Liga.

VoetbalclubPunten
Barcelona37
Real Madrid35
Real Sociedad26
Bilbao24
Atletico24
Betis24
Osasuna23
Vallecano22
Villarreal21
Valencia19

Na het WK 2022 te Qatar zullen de Spaanse voetbalploegen weer aantreden om de La Liga voort te zetten. Daarbij staan de volgende voetbalclubs met verschillende quoteringen ook paraat. Bovendien worden de aangegeven wedstrijden allemaal op 01/01/2023 gespeeld, afhankelijk op de plek waar je woonachtend bent. Let op: (1) = thuis winnend team, (x) = gelijkspel en (2) = rivaliserend winnend team.

Voetbalteam1x2
Atlético Madrid

Elche

1,206,4015,00
Cadiz

Almeria

2,203,003,30
Celta Vigo

Sevilla

2,303,003,10
FC Barcelona

Espanyol

1,207,0011,90
Getafe

Mallorca

2,603,002,90
Girona

Rayo Vallecano

2,503,102,85
Real Betis

Athletic Bilbao

2,703,302,55
Real Sociedad

Osasuna

1,803,404,50
Valladolid

Real Madrid

6,004,351,40
Villarreal

Valencia

2,003,004,00

Let op! Alle gebruikte quoteringen zijn een gemiddeld gegeven.

Wie denk je dat La liga gaat winnen? De meeste bookmakers laten toch een duidelijk verhaal zien. Het blijkt namelijk dat FC Barcelona als favoriet wordt bestempeld anno 2023. Wellicht maakt de volgende lijst meer duidelijk.

VoetbalclubWinnaarTop 4Top 6Top 10
FC Barcelona1,55
Real Madrid2,40
Atlético Madrid101,01,401,00
Athletic Bilbao200,02,701,301,00
Real Sociedad200,02,751,301,00
Villarreal250,03,001,401,00
Real Betis501,03,901,501,00
Osasuna100020,006,001,30

Additionele bookmaker acties bij La Liga

Alle Nederlandse bookmakers proberen natuurlijk een graantje mee te pakken van de La Liga. Het is dan niet uitzonderlijk dat er tegenwoordig geweldige acties te vinden zijn bij diverse Nederlandse bookmakers. Zo kun je bijvoorbeeld genieten van een free bet met een bepaalde waarde. Toch geldt deze promotie alleen voor nieuwe spelers. Maar dit wil niet zeggen dat er geen acties aanwezig zijn voor terugkerende klanten. We treffen namelijk ook diverse andere promoties aan, zoals een combo booster of andere mogelijkheden.

Er zijn ook bepaalde online casino’s waar je via een live stream kan wedden op de La Liga. De live stream stelt je namelijk in staat om diverse voetbalwedstrijden live op de voet te volgen. Ondertussen kun je ook misschien een weddenschap plaatsen, toch is dit per bookmaker verschillend. Tel daarbij op dat diverse bookmakers ook zogenaamde ‘cashback’ promoties aanbieden. Hiermee kun je een geplaatste weddenschap tijdens de wedstrijd laten uitbetalen. Weliswaar voor een gedeelte van de weddenschap, maar dit is toch beter dan niets.

Niet alleen voor de La Liga kan het interessant zijn om alle bookmakers eens met elkaar te vergelijken, om zo de beste quoteringen te zien. Ditzelfde geldt trouwens voor alle aankomende sportevenementen.

Ons eindoordeel

La Liga is een prestigieus voetbaltoernooi dat zeker niet onderschat mag worden. Er wordt namelijk op hoog niveau voetbal gespeeld en dit reflecteert op alle Internationale voetballers die in Qatar tijdens het WK te zien zijn. Met een hele maand voetbal voor de boeg kunnen talloze voetbalfans hun geluk niet op, gevolgd door de herstart van La Liga in 2023.


Football Whispers ist ein Team von Enthusiasten mit einem großen Interesse am schönen Spiel sowie an Sportwetten im Allgemeinen. Im Laufe der jahrelangen Arbeit haben wir uns von leidenschaftlichen Sportfans zu Insidern der Sport- und Wettbranche entwickelt. Dieser Weg hat uns dazu gebracht, unsere Fähigkeiten durch umfassende Bewertungen der Top-Buchmacher zu schärfen. Wir testen die Registrierung, den Einzahlungsvorgang und platzieren natürlich selbst Wetten. Das macht unseren Inhalt besonders, sei es zu den neuesten Wettangeboten, Apps oder aufschlussreichen Fußballtipps. Die umfassende Erfahrung unseres Teams im Sportwettenbereich ermöglicht es uns, unseren Lesern eine Expertenanalyse zu bieten. Unser Inhalt spiegelt unser bestes Verständnis der Branche wider, ganz zu schweigen von unserer Liebe zum Fußball und den anderen Sportarten. Wir sind stolz darauf, objektiven und fairen Inhalt für Besucher unserer Webseite zu produzieren. Unsere Kolumnisten haben umfangreiche Erfahrung und sind darum bemüht, vertrauenswürdige und qualitativ hochwertige Einblicke zu liefern. Football Whispers ist Ihr zuverlässiger Leitfaden in der Welt des Sports und der Sportwetten.