Slovensko – Bosna a Hercegovina tipy a predpovede

V druhom zápase skupinovej fázy kvalifikácie na EURO 2024 sa na Tehelnom poli proti nášmu reprezentačnému tímu predstaví súper z Bosny a Hercegoviny. Bosenskí futbalisti svoj prvý zápas zvládli na jednotku a doma Islandu nedovolili na body ani pomyslieť.

Slovensko – Bosna a Hercegovina tipy

Miernym favoritom je podľa stávkových kancelárií Slovensko, aj napriek nepresvedčivom výkone proti Luxembursku (0:0). Bosna a Hercegovina do Bratislavy určite nepríde brániť remízu a tak môžeme očakávať, že sú po výhre nad Islandom dostatočne sebavedomí na to, aby pomýšľali nad plným bodovým ziskom. Zápas sa odohrá 26. 03. 2023 o 20:45 hod. Nižšie v článku si môžete prečítať Slovensko – Bosna a Hercegovina kurzy stávkových kancelárií a Slovensko – Bosna a Hercegovina predpovede.

Slovensko – Bosna a Hercegovina tipy a predpovede

Slovenskí futbalisti si bohužiaľ po zápase s Luxemburskom nemohli pripísať tri body do tabuľky a tak sa tieto dva tímy museli rozlúčiť zmierlivo po remíze 0:0. Na hlavného trénera Francesca Calzona sa zvalila vlna kritiky. Jeho vyhlásenia adresované smerom k výkonu nášho tímu sa nepozdávali najmä bývalým reprezentantom Slovenska, ktorí sa zhodli na tom, že jeho slová nie sú na mieste a výkon ani zďaleka dobrý nebol. Tréner, pôvodom z Talianska, sa vyjadril, že keď tím preberal tak by prehrali 0:4 a vidí veľké pokroky. S takýmito vyjadreniami samozrejme spokojný nemôže byť nikto, najmä keď sa jedná o remízu na domácom ihrisku proti Luxembursku. Šancu na napravenie si reputácie bude mať Calzona a jeho mužstvo v nedeľu večer proti nabudenej Bosne a Hercegovine, ktorá doma jednoznačne porazila Island výsledkom 3:0 a môžeme konštatovať, že tak nejak by mal vypadať výkon a aj výsledok tímu, ktorý bojuje postup na záverečný šampionát.

Slovensko - Bosna a Hercegovina tipy

Kde si môžete zápas pozrieť?

Zápas odvysiela slovenská televízia RTVS Šport. Zápas sa uskutoční 26. 03. 2023 o 20:45 hod.

Otázky a odpovede

Kto bude hlavným rozhodcom zápasu?

Marco Di Bello

Na akých hráčov sa môžeme tešiť?

Slovensko: Stanislav Lobotka, Juraj Kucka, Martin Dúbravka

Bosna a Hercegovina: Rade Krunič, Ermedin Demirovič, Benjamin Tahirovič

Kde sa zápas uskutoční?

Zápas sa odohrá v Bratislave na štadióne s názvom Tehelné pole.

Posledné vzájomné zápasy

2013 Slovensko – Bosna a Hercegovina 1:2 (42´Hamšík – 70´Bičakčič, 78´Hajrovič)

2013 Bosna a Hercegovina – Slovensko 0:1 (77´Pečovský)

2010 Slovensko – Bosna a Hercegovina 2:3

Slovensko – Bosna a Hercegovina tipy našej redakcie

Oba tímy majú ambície na to, postúpiť na EURO 2024. Náš tím bude chcieť určite vynahradiť fanúšikom zaváhanie s Luxemburskom a tak môžeme očakávať väčšie nasadenie slovenských reprezentantov. Náš tip na výsledok je 1:1.

Slovensko – Bosna a Hercegovina predpovede stávkových kancelárií

Tipéri v stávkových kanceláriách nemajú jasného favorita a tak sú kurzy vysoké a veľmi vyrovnané. Kurzy na náš tím sa pohybujú na úrovni okolo 2,40.