A Premier League meccsek szombati játéknapján többek között a Wolverhampton csapata mérkőzik meg a Brentford egyesületével. A meccsen két vegyes formában lévő csapat feszül egymásnak, de egy hajszállal a hazaiak esélyesebbek a 3 pontra. Akik tuti tippekre vágynak azoknak összegyűjtöttünk most pár kecsegtető Wolverhampton – Brentford tippet és az esélyek között is szemezgetünk.

A legjobb 3 Wolverhampton – Brentford tipp

A Wolverhampton csapata eddig csak kereste önmagát a győztes formáját, ám a legutóbbi meccsen megtalálták a győzelem receptjét. A Watford vendégeként ugyanis magabiztosnak nevezhető 0-2-es győzelmet arattak. Ezzel az egy győzelemmel és három korábbi vereségükkel bár még nem léptek elő jelentőset, de magabiztosabban állhatnak a mostani mérkőzéshez.

A Brentford csapata idén jutott fel a másod osztályból, így akár úgy is nézhetjük, hogy eddig erőn felül teljesítenek, hiszen 3 pontot szereztek az Arsenal ellen, illetve 1-1 pontot az Aston Villa és a Crystal Palace vendégeként. A legutóbbi fordulóban azonban becsúszott egy vereség is a Brighton csapata ellen, de persze így sem lehetnek elégedetlenek a csapatnál.

A két csapat tehát eddig vegyesen teljesít, de ezek fényében is összegyűjtöttünk 3 Premier League tippet:

Természetesen a szorzók változása miatt tippjeinket érdemes folyamatosan mérlegelni a Wolverhampton – Brentford tippek terén is, ha biztosra szeretnénk menni.

Wolverhampton - Brentford tippek

Végeredmény: döntetlen

Egy kicsit bátrabb hozzáállást igényel, de mivel a két csapat igen rapszodikusan kezdte a szezont, ezért a 90 perces játékidő könnyen hozhat pontosztozkodást is. A Wolverhampton – Brentford tippek közül azonban éppen ezért egy döntetlen meccs kimenetelt érdemes lehet megkockáztatni.

Félidő/játékidő: X/1

Az igazán bátrak a Wolverhampton – Brentford tippek közül mérlegelhetik a félidő és a teljes játékidő végkimenetelét is megtippelni. Mivel a meccs alapjában véve kiegyenlítettnek ígérkezik, ezért az első 45 perc játék könnyen hozhat döntetlent, de a második félidőben már egy hazai győzelem, vagy épp döntetlen is megeshet.

Gólok száma 2.5 alatt

Mivel ahogy említettük is, kiegyenlített meccsre számíthatunk, ez alighanem a gólok számában is megmutatkozhat majd, illetve azok hiányában. Éppen ezért a Wolverhampton – Brentford tippek közül egy biztosabbnak tekinthető esemény lehet a 2.5 alatti gólszám

Wolverhampton – Brentford esélyek a meccsen

A mérkőzésnek a fogadóirodák szerint is nehéz meghatározni a győztesét, így könnyen előfordulhat az is, hogy pontosztozkodásra lesz a 90 perces játékidő vége. Jelenleg a fogadóirodáknál kicsit a hazai csapat felé húznak, így az alábbi szorzókkal találkozhatunk:

• Wolverhampton győzelem: 1.96
  • Döntetlen: 3.14
  • Brentford győzelem: 4.33
  • Dupla esély – 1X: 1.22
  • Dupla esély – X2: 1.79

Tehát ha csak egy hajszálnyit is, de papíron a hazaiak az esélyesebbek, de persze ez semmit sem jelent, főképp a Premier League világában.

GYIK: Wolverhampton – Brentford meccs

Egymás elleni eredmények:

A két csapat egymás elleni történelme messzire nyúlik vissza. 12 eddigi egymás ellen vívott meccsükből:

• 6 Wolverhampton
  • 2 döntetlen
  • 4 Brentford győzelem született.

Tavalyi eredmények:

A Wolverhampton csapata tavaly a tabella második felének közepén végzett, egész pontosan a 13 helyen -16-os gólkülönbséggel. Természetesen idén szeretnének jobban szerepelni, de a kezdet egyelőre gyengének tűnik.

A Brentford egyesülete tavaly még a második vonalban szerepelt, ahol végül a 3. helyezést szerezték meg, így rájátszáson keresztül harcolták ki a feljutást, a Swansea City, Barnsley, Bournemouth kvartettből.

Mérkőzés kezdete és helyszíne:

A két csapat egymás elleni meccsére szeptember 18-én kora délután 13:30-kor kerül sor a Wolverhampton Molineux Stadionjában.

Természetesen, ha más kecsegtető tippek is érdekelnek, akkor érdemes akár a többi meccs tippjeinket is szemügyre venni: Newcastle – Leeds.