Könnyű idegenbeli győzelem elé nézhet a Man City csapata, szombat délután ugyanis a legtöbb Southampton – Man City tipp szerint abszolút favoritnak számítanak a találkozón. Mire lesz érdemes fogadni a hétvégén?

A bejegyzésben szereplő oddsok a meccs előtt és közben is változhatnak. Mindegyik Southampton – Man City tipp esetében ellenőrizzük a szorzókat fogadás előtt.

southampton man city tipp

Top Southampton – Man City tipp a január 22-ei mérkőzésre

Man City kapott gól nélkül nyeri meg a mérkőzést

A Man City győzelem egymagában elég esélyesnek tűnik (öt győzelemmel a hátuk mögött mi sem gondolnánk mást), és ez a bukmékerek által meghúzott szorzókon is egyértelműen látszik. A 1×2 piacán így a Man City győzelmére elég alacsony szorzókat találhatunk. Pont emiatt érdemes lehet kombinálni a játékidő végeredményét a gólszerzés piacával is; főleg, ha abból indulunk ki, hogy a legutolsó Man City – Southampton találkozó egyetlen darab gólt sem hozott a szurkolók számára.

Gólok száma: 2.5 felett

S bár ahogy az előző bekezdésben említettük, a legutolsó Man City – Southampton meccs nagyon gólszegény volt, most mégis esélyesnek gondoljuk azt, hogy a Man City akár három gólt is be tud lőni a hazaiak kapujába. Bár a Chelsea ellen csak egyet, az Arsenal ellen pedig csak két gólt sikerült szerezni, a Man City december végén azért bővelkedett a gólokban. A Leicester elleni 6, a Newcastle elleni 4 és a Leeds elleni 7 gól után most szombaton szerintünk legalább három gólt tud szerezni a Manchester City.

Félidő/játékidő: Man City/Man City

A vendég gólokat pedig a mi Southampton – Man City listánk már az első félidőre várja. A már félidőre megszerzett vezetés kifejezetten esélyesnek tűnik, ha a manchesteriek statisztikáját nézzük. Előző hat angol bajnoki mérkőzésük közül négy alkalommal is már az első 45 percben meg tudta szerezni a vezetést a listavezető csapat; a Southampton ellen így szombaton egyáltalán nem lenne meglepő ezen sorozat folytatása.

Csapat hírek, sérülés információk

A City még egészen jól áll a Premier League-ben sérülések szempontjából, hiszen alig néhány olyan játékosuk van, aki ne lenne elérhető a Southampton elleni mérkőzésre. Liam Delap, Riyad Mahrez, Nathan Ake, Cole Palmer és Zinchenko biztosan nem fognak a pályára lépni. A Southamptonnál Alex McCarthy esélyes, hogy már a Man City ellen készen állhat a játékra, míg Smallbone, Djenepo, Walcott és Elyounoussi minden valószínűség szerint nem lesz elérhető a Man City elleni hazai mérkőzésre.

Gyakran ismételt kérdések: Southampton – Man City tippek

1. Mikor lesz a Southampton – Man City meccs?

A mérkőzés szombat este fél 7-kor kezdődik magyar idő szerint.

2. Hol tudok a Southampton győzelmére fogadni a legkedvezőbb szorzók mellett?

Ha úgy gondolja valaki, hogy a Manchester City hosszú hetek óta tartó győzelmi szériáját most a Southampton csapata fogja feltartóztatni, akkor a legjobb szorzók mellett erre a bet365 oldalán tud jelenleg fogadni.

3. Mi volt a legutolsó Southampton – Man City mérkőzés eredménye?

A legutolsó találkozóra a két keret között szeptember 18-án került sor, amikor 0-0-s döntetlennel zárták a találkozót.

4. Hanyadik helyen áll jelenleg a Man City és a Southampton csapata?

A Man City továbbra is vezeti a PL listáját, míg a Southampton 24 ponttal áll a 12. helyen.

Egyéb Premier League mérkőzések előrejelzései is érdekelnek? A Southampton FC – Manchester City FC tipp listán kívül a hétvége számos egyéb meccsével is foglalkozunk: Chelsea – Tottenham