A 2022-es VB részvételért küzdő csapatok folytatják küzdelmeiket, így többek között Albánia csapata is összecsap a magyar válogatottal. A két csapat egymást követi a csoportban, így izgalmakkal teli VB meccsre számíthatunk. Lássunk hát pár tuti Albánia – Magyarország tippet és esélyt.

Tutti Albánia – Magyarország tippek és szorzók

A magyarok jelenleg az I csoport 3. helyén foglalnak helyet, 2 győzelemmel, 1 döntetlennel, illetve egy vereséggel. Ezzel a lengyelekkel együtt 7-7 ponttal szerepelnek, de rosszabb gólkülönbségük miatt lecsúsztak a 3. pozícióba. Ennek fő oka, az előző angolok ellen vívott meccs, ahol ugyan jól tartották magukat egy félidőn át, ám a második félidőre az angolok nagyobb sebességbe kapcsolva, végül 4-0-ra győztek.

Albánia közvetlenül a magyarok mögött várja meccs kezdősípszavát, hiszen 2 győzelemmel, két vereséggel 6 pontot sikerült eddig összegyűjteniük. A két győzelmet a papíron jóval gyengébb San Marino válogatottja, valamint Andorra ellen sikerült összegyűjteniük. Ugyanakkor az angoloktól 2-0-ra, a lengyelektől 4-1-re kaptak ki.

Ezeket figyelembe véve mi az alábbi VB tippeket emelnénk ki a mérkőzésre:

A szorzókat persze érdemes folyamatosan figyelni, hiszen azok folyamatosan változhatnak, ami alapján szintén érdemes mérlegelni mire fogadunk az Albánia – Magyarország tippek közül.

Albánia - Magyarország tippek

Dupla esély: X2

Alapjában véve a két csapat játékereje között nincs számottevő különbség, de a magyarok talán egy fokkal nagyobb támadópotenciállal rendelkeznek, köszönhetően többek között Szoboszlai Dominiknak, Szalai Ádámnak, Sallai Rolandnak, vagy épp Nemanja Nikolicsnak. Ezért az Albánia – Magyarország tippek közül egy duplaeséllyel megjátszott döntetlen, vagy vendég győzelem biztosabb tipp lehet.

Gólszám: 1.75 felett

A meccs egészét tekintve az albánok alighanem a védekezésre helyezik a hangsúlyt és inkább a magyarok támadás építésének megakadályozására és a gyors ellencsapásokra figyelnek majd. Emiatt nem kell feltétlenül gólgazdag mérkőzésre számítanunk, de az Albánia – Magyarország tippek közül egy 1.75 feletti gólszám kecsegtető szorzó lehet.

Félidő/Játékidő – X/2

Akik az Albánia – Magyarország tippek között egy bátrabb fogadási eseményt keresnek, azoknak érdemes lehet megpróbálni a félidő és a meccs eredményének megtippelése. Mivel egy brusztolós, védekezőbb meccsre van kilátás, ezért az első félidő döntetlenre való kimenetelére reális esély mutatkozik, de a második félidőre a magyarok támadói talán javukra fordíthatják a meccs végkimenetelét.

Albánia – Magyarország a fogadóirodák szerint

A szorzókat vizslatva azt láthatjuk, hogy a fogadóirodák is szoros kimenetelre számítanak az Albánia – Magyarország tippek terén, de egy hajszállal inkább a vendégek győzelmét érzik esélyesebbnek.

• Albánia győzelem: 3.14
  • Döntetlen: 2.86
  • Magyarország győzelem: 2.50
  • Dupla esély – X2: 1.33

A magyarok tehát esélyesebbek egy hangyányit, de akik bíznak a meglepetésekben, azok akár a hazaiak győzelmére is fogadhatnak.

Albánia – Magyarország hasznos infók

Egymás elleni mérleg:

A két csapat nem sok mérkőzést játszott egymás ellen, de ezek mérlege elég egyoldalúnak tekinthető. A magyarok eddig 2 meccset játszottak hazai pályán és egyet idegenben az albánok ellen, de sikerült mindegyik meccsüket megnyerniük. Ezekből a meccsekből kettő szintén VB selejtező mérkőzés volt, míg egy barátságos meccs.

Hol fogadhatunk a meccsre?

A mérkőzésre számos lehetőségünk lehet különleges eseményekre is fogadni a nagyobb fogadóirodáknál. A fent említett szorzókat például megtalálhatjuk az alábbi oldalakon is, ahol könnyen megtehetjük tétjeinket: Rabona, bet365, Unibet.

Mérkőzés helyszíne és kezdete:

A mérkőzés 2021. szeptember 5-án, 18:00-kor veszi kezdetét a tiranai Air Albania Stadionban.

Melyik csatorna közvetíti a meccset?

Az albánok ellen vívott meccset az M4 Sport közvetíti majd a megszokott felvezető műsorral egybekötve, elemzésekkel, esélylatolgatásokkal.